• 90 lat
× This is the optional category header for the Suggestion Box.

12.10.2019 - Fotorelacja z obchodów 90 lecia

Więcej
2 lata 1 miesiąc temu - 2 lata 1 miesiąc temu #4 przez psp1
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Jubileusz 90 - lecia szkoły
12.10.19r. był dla PSP nr 1 w Zdzieszowicach wyjątkowym, niezapomnianym dniem, pełnym dobrych emocji, radosnych i wzruszających spotkań, wspomnień i refleksji.
Ta szkolna uroczystość zgromadziła liczne grono oficjalnych gości, nauczycieli, byłych i obecnych pracowników, absolwentów, przyjaciół i partnerów szkoły.
Przebieg Jubileuszu miał kilka odsłon. W pierwszej części pani dyrektor przywitała zaproszonych gości. Następnie pani Irena Nocek krótko przypomniała historię szkoły . W dalszej części głos zabrali zaproszeni goście. Nie zabrakło serdecznych życzeń, gratulacji, kwiatów i prezentów dla szkoły.
W drugiej części zgromadzeni mogli podziwiać występy artystyczne uczniów i absolwentów szkoły.
Nauczyciele oraz pracownicy szkoły przygotowali okolicznościowe wystawy, które tego dnia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Każdy z obecnych gości otrzymał monografię wydaną z okazji obchodów jubileuszu.
Jubileusz 90 - lecia był okazją do refleksji nad upływającym czasem i wspomnień o osobach, które zostawiły trwały ślad na kartach historii szkoły. W życiu każdego absolwenta są tacy ludzie, których nieustannie nosi się w sercu, których każde wypowiedziane słowo wybrzmiewa w myśli, przywołując najpiękniejsze i wzruszające wspomnienia. I tak sobotni dzień był okazją do zadumy i refleksji nad przeszłością, teraźniejszością i przyszłością szkoły.

Fotorelacja z obchodów 90 lecia
photos.google.com/share/AF1QipMLDF1OQU-y...T0FVRFYxb2FQTEQtNy1B
Ostatnia2 lata 1 miesiąc temu edycja: psp1 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.235 s.